top of page
nbanner2.jpg

Oto Çilingir (Hasarsız) Hizmeti

Markası ve modeli fark etmeksizin aracınızın içinde unuttuğunuz araç anahtarınız tecrübeli ve profesyonel mobil ekimiz tarafından bilgisayarlı kontrol sistemi ile açıp almak sizin için araçta çizik darbe olmadan çözülecek bir sorun olacak sadece.

Firmamızda bizzat oto açımı için profesyonel bir çilingirin kullanacağı tüm ekipmanlar mevcut bulunmaktadır. Aramanız yeterli

0534 545 59 59

Aracınız nerde olursa olsun bizler için önemli değildir. Erzurum oto çilingir olarak 7/24 hizmet vermekteyiz aramanız halinde sizlerin yanına en kısa sürede gelerek probleminizi hallediyoruz. Aracınızın kumandası bilinmedik bir şekilde arıza yapabilir, anahtarınızı kayıp edebilirsiniz veya anahtarlarınızı araç içinde unutabilirsiniz bu durumda sizin ihtiyacınız bir oto çilingiri olacaktır. Araç yanına gelen oto çilingir aracınızda tornavida izleri, çizikler yada aracınıza zarar verecek birçok  şeyi yapabilir. Aracınızı açtırmak için çağırdığınız oto çilingir hem aracınıza zarar verebilir hem de sizden ücret talep edecektir. Bu gibi durumlar yaşamak istemiyorsanız bizleri arayın tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tarafından yanınıza gelerek son teknoloji ürünlerimizle aracınızı zarar vermeden kolaylıkla açalım. Kayıp ettiğiniz anahtarı Erzurum oto anahtar olarak yenisi yapmaktan kaçınmayız en kısa sürede de anahtarınızı yapıp teslim etmekteyiz. Ekibimiz için saat önemli değildir, saat kaç olursa olsun bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. 

bottom of page